Edukacijos

Atgal

2024 m. edukacijos:

  • Protmūšiai „IQ kovos“ (visus metus kiekvieną pirmadienį; J. Mickaitė);
  • Jogos ir meditacijos vakaras (Violeta Tuomaitė, sausio 26 d.);

2023 m. edukacijos (*virtualios edukacijos publikuojamos Joniškio KC „Facebook“ paskyroje):

  • Protmūšiai „IQ kovos“ (visus metus kiekvieną pirmadienį; J. Mickaitė);
  • Fraktalų piešimo edukacija „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centro lankytojams (V. Tuomaitė, sausio 17, sausio 24 d.);
  • Kultūros paso edukacija „Vaikų dainuojamasis ir muzikinis folkloras“ „Saulės“ pagrindinės mokyklos 4A kl. (R. Kipšaitė-Balčiūnienė, vasario 23 d.);
  • Edukacija „Joniškio krašto folkloras“ Mato Slančiausko progimnazijoje (R. Kipšaitė-Balčiūnienė, vasario 24 d.);
  • Kultūros paso edukacija „Žaidžiame teatrą“ Joniškio r. pagrindinės mokyklos Kriukų skyriaus 1, 2 klasių mokiniams (R. Ripskienė, kovo 2 d.);
  • Joga, meditacija moterims (V. Tuomaitė, kovo 8 d.);
  • Pilateso užsiėmimas (S. Jonušienė, kovo 8 d.);
  • Teatro edukacija vaikams (Joniškio r. pagrindinės mokyklos Kriukų skyriaus ikimokyklinukai ir 3 kl.; R. Ripskienė, V. Butautis, kovo 30 d.);
  • Meditacijos ir jogos vakaras (joniškiečiams, V. Tuomaitė, balandžio 20 d.);
  • Muzikinio folkloro edukacija (Mato Slančiausko progimnazijos 2a kl. mokiniams, R. Kipšaitė-Balčiūnienė, gegužės 16 d.);
  • Edukacija „Žaidžiame teatrą“ (Mato Slančiausko progimnazijos 2a kl. ir 1c kl. mokiniams, R. Ripskienė, V. Butautis, gegužės 22, 26 d.);
  • Šiuolaikinio šokio kūrybinės dirbtuvės (choreografė Indrė Puišytė-Šidlauskienė, gegužės 26, 27 d.);
  • Šiuolaikinio šokio edukacijos: „Lindihopas suteikia sparnus“ (edukatorė Daiva Kašėtė) ir „Linksmasis linijinis šokis tiek mažam, tiek dideliam“ (edukatorė Viktorija Urmonaitė-Alekna), gegužės 27 d;
  • Teatro ir jogos terapijos užsiėmimas (Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centro lankytojams, V. Tuomaitė, birželio 15 d.); 
  • Vaikų dienos stovykla (12 edukacinių (teatro, folkloro, dailės, jogos, fraktalų piešimo ir kt.) užsiėmimų 8–12 m. vaikams. Rengėjai: Rita Kipšaitė-Balčiūnienė, Rasa Ripskienė, Vitoldas Krajinas, Jurinta Mickaitė, Vidimantas Butautis, Violeta Tuomaitė, Lina Ripskytė, Dovilė Juknienė; liepos 24–27 d.);
  • Jogos ir meditacijos vakaras (Violeta Tuomaitė, spalio 6 d.);
  • Moliūgų skaptavimo edukacija (Jurinta Mickaitė, 2 edukacijos, spalio 26 d.);
  • Kultūros paso edukacija „Mūsų šokis“ (Sigma Jonušienė, 2 edukacijos, lapkričio 14 d.);
  • Jogos ir meditacijos vakaras (Violeta Tuomaitė, lapkričio 14 d.);
  • Kultūros paso edukacija „Žaidžiame teatrą“ (Rasa Ripskienė, Vidimantas Butautis, lapkričio 23 d.);
  • Etninė advento edukacija „Atrask savo angelą“ (Rita Kipšaitė-Balčiūnienė, edukatorė tautodailininkė Aušra Petrauskienė, gruodžio 6 d.);
  • Kultūros paso edukacija „Žaidžiame teatrą“ (Rasa Ripskienė, Vidimantas Butautis, M. Slančiausko progimnazijos moksleiviai, gruodžio 12 d.);
  • Kultūros paso edukacija „Žaidžiame teatrą“ (Rasa Ripskienė, Vidimantas Butautis, M. Slančiausko progimnazijos moksleiviai, gruodžio 13, 14 d.);
  • Kultūros paso edukacija „Vaikų muzikinis folkloras“ (Rita Kipšaitė-Balčiūnienė, Skaistgirio gimnazijos mokiniai,gruodžio 13 d.). 

2022 m. edukacijos (*virtualios edukacijos publikuojamos Joniškio KC „Facebook“ paskyroje):

  • Kultūros paso edukacija  „Senieji lietuvių liaudies žaidimai ir žaidimai-rateliai“ (V. Krajinas, sausio 20 d (1 ed.). vasario 22 d. (4 ed.), vasario 23 d. (4 ed.), kovo 7 d. (2 ed.), lapkričio 10 d., lapkričio 30 d., gruodžio 16 d.);
  • Protmūšiai „IQ kovos“ (visus metus kiekvieną pirmadienį; J. Mickaitė);
  • Virtuali edukacija „Kaip pasigaminti vitražinį  „Laisvės skrydžio“ paukštį“ (D. Juknienė, vasario 11 d.);
  • Mato Slančiausko progimnazijos 3a klasės mokiniams  edukacinė pamoka, skirta Matui Slančiauskui atminti (R. Kipšaitė-Balčiūnienė, kovo 2 d.);
  • Edukacija-atsipalaidavimas gongų garsuose su Guoda Armale (V. Tuomaitė; kovo 16 d., balandžio 12 d.);
  • Velykiniai edukaciniai užsiėmimai vaikams (2 edukacijos; R. Kipšaitė-Balčiūnienė ir „Kupars“; balandžio 12 ir 13 d.);
  • Folkloro edukacijos: su Mato Slančiausko progimnazijos 5a kl. moksleiviais, Linkuvos specialiosios mokyklos moksleiviais (R. Kipšaitė-Balčiūnienė; gegužės 5 d., gegužės 24 d.);
  • Folkloro edukacinė programa svečiams iš Ispanijos, Italijos, Portugalijos,Rumunijos, Turkijos. „Saulės“ pagrindinės mokyklos tarptautinis projektas Erasmus+KA229 „Technology-Addition and Internet Dependency Syndrome T-AIDS“, „Ašalia“, birželio 2 d.);
  • Vaikų dienos stovyklos edukacijos (skirta 7–12 m. vaikams; 8 užsiėmimai (žaidybinės veiklos, teatro, muzikos, jogos, šiuolaikinio šokio judesio, liaudiškų žaidimų, fotografijos pradmenų, „Pasidaryk pats“ ir fraktalų piešimo kūrybinių dirbtuvėlių, stovyklos koordinatorė R. Ripskienė, liepos 25–28 d.);
  • Etninė edukacija Erasmus projekto „Learn English and broaden your horizon“ dalyviams – moksleiviams iš Rumunijos, Bulgarijos ir Lietuvos (Joniškio r. pagrindinė mokykla, Gasčiūnų skyrius), vedė liaudiškų šokių kolektyvų vadovas, choreografas Vitoldas Krajinas ir etninių renginių režisierė, folkloro kolektyvų vadovė Rita Kipšaitė-Balčiūnienė (apeiginio folkloro grupė „Vilkijos“, rugsėjo 27 d.);
  • Paskaita „Joniškio turgaus aikštė (1703 m.)“ (dr. E. Vasiliauskas, I. Osipova; spalio 14 d.);
  • Etninės tematikos protmūšis (projektas „Etno vasara“, G. Andrašiūnas, spalio 25 d.);
  • Paskaita „Kaip sąmoningai rūpintis sveikata pagal Ajurvedą“, Vaidya Dr. Syamprasad Chappangakandi, V. Tuomaitė; spalio 25 d.);
  • Moliūgų raižymo edukacija (J. Mickaitė, spalio 26 d.);
  • Muzikos ir gamtos garsų sintezės terapija (M. Jukna, D. Juknienė; spalio 28 d., lapkričio 4 d.);
  • Edukacinė paskaita „Tradiciniai lietuvių instrumentai“ (A. Martinaitis, R. Kipšaitė-Balčiūnienė), lapkričio 5 d.;
  • Liaudiškų žaidimų edukacija su „Bendraamžiais“ (festivalis „Bendraamžių scena 2022“, R. Ripskienė, lapkričio 11–12 d.);
  • Menininkės Jūratės Beniuškevičienės mandalų taškavimo edukacija „Dedu tašką“ (festivalis „Bendraamžių scena 2022“, R. Ripskienė, lapkričio 11–12 d.);
  • Tradicinių dainų ir žaidimų edukacija vaikams (projektas „Etno mokyklėlė“, R. Vyšniauskienė, R. Kipšaitė-Balčiūnienė, lapkričio 18 d.);
  • Fraktalų piešimo edukacija „Žvilgsnis į spalvas, formas ir... save“ (Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi siluetai“, V. Tuomaitė, lapkričio 18 d.);
  • Folkšokiai ir liaudies žaidimai (Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi siluetai“, R. Kipšaitė-Balčiūnienė; V. Krajinas, lapkričio 22 d.);
  • Teatro ABC (Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi siluetai“, V. Tuomaitė, lapkričio 23 d.);
  • Kalėdinių burbulų gaminimo edukacija bendruomenei (G. Gudinaitė, lapkričio 24 d.):
  • Kultūros paso edukacija „Vaikų dainuojamasis ir muzikinis folkloras“ (R. Kipšaitė-Balčiūnienė, lapkričio 29 d.);
  • Advento edukacija moksleiviams (R. Kipšaitė-Balčiūnienė, lapkričio 30 d.);
  • Advento-Kalėdų pramodos moksleiviams su Jonu Kavaliausku (projektas „Etno mokyklėlė“, R. Kipšaitė-Balčiūnienė, 2 ed., gruodžio 5 d.);
  • Tautodailininkės Ugnės Vaineikienės edukacija „Karpinių pradžiamokslis“ (projektas „Etno mokyklėlė“, R. Kipšaitė-Balčiūnienė, gruodžio 5 d.);
  • Kultūros paso edukacija „Žaidžiame teatrą“ (R. Ripskienė, gruodžio 6 d.);
  • Advento-Kalėdų žaidimai, šokiai su choreografe Sandra Paulavičiene (projektas „Etno mokyklėlė“, R. Kipšaitė-Balčiūnienė, gruodžio 8 d.);