Naujienos

Atgal

Vasaros kino festivalis „Sidabrinės gervės naktys“

2022 09 02

Laikas: 21 val.
Vieta: estrada prie Joniškio KC
Daugiau informacijos: 
PROGRAMA
21:00 val. pokalbis su vakaro svečiu. Renginio vedėja – Elžbieta Latėnaitė.
21:20 val. filmų programa:
VISKAS GERAI, rež. Jorūnė Greičiūtė / 17 min.
Norėdami ištrūkti iš savo praeities pinklių, du vidutinio amžiaus žmonės keliauja į pasimatymą prie upės. Naivūs ir įsitempę, jie bando įveikti savo baimes bei stereotipus nejaukiose meilės paieškose.
TECHNO, MAMA, rež. Saulius Baradinskas / 18 min.
Nikita mėgsta klausytis techno ir svajoja nuvykti į Berlyną, aplankyti žymųjį „Berghain“ klubą. Jo motina Irena dar nežino apie tokias sūnaus svajones, tad jų lūkesčiai greitai susikirs.
MORA MORA, rež. Jurga Šeduikytė / 10 min.
Maža mergaitė Mora grimzta begalinėje jūroje. Bangose plūduriuojantis fortepijonas, kurį iš pradžių Mora palaiko maža sala, tampa jos laikinu išsigelbėjimu. Atradusi, kad paspaudusi instrumento klavišus, ji gali valdyti vėją, Mora pradeda kelionę po miegantį pasaulį. Pažindama jį ir jame gyvenančias būtybes, Mora ieško būdų, kaip prikelti tą pasaulį iš snaudulio.
DRUGELIO ŠIRDIS, rež. Inesa Kurklietytė / 1 val. 48 min.
Tai istorija apie ypatingą berniuką Juozapą, kuris slepia didelę paslaptį. Jo širdį saugo gaubtas ir storas šarvas. Juozapo pasaulis – tai sename dvare paties sukonstruotas vabzdžių viešbutis ir jo gyventojai. Vieną dieną į miestelį atsikrausto naujokė Rugilė, ir Juozapo gyvenimas apvirsta aukštyn kojom. Rugilės dėka Juozapas nugali savo baimę ir tampa atviras pasauliui. Draugystė daro stebuklus!
Renginys – atviras, nemokamas.
Renginys – fotografuojamas.
Renginį organizuoja – AVAKA kartu su Joniškio kultūros centru, projektą finansuoja – Lietuvos kino centras.
Vasaros kino festivalis „Sidabrinės gervės naktys“