Naujienos

Atgal

Susitikta su savivaldybės vadovais

2019 05 10

      Gegužės 10 d. Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, jo pavaduotoja Vaida Aleknavičienė ir administracijos direktorė Valė Kulvinskienė susitiko su Joniškio kultūros centro darbuotojais.
Susitikimo metu Joniškio kultūros centro direktorė Gerda Norušaitienė pristatė kultūros centro ir skyrių veiklą, kalbėta apie organizuojamų renginių gausą, darbuotojų laisvą darbo grafiką orientuojantis daugiau į darbo rezultatus, paramą bendruomenių kultūrinėms iniciatyvoms, jų raiškos skatinimui, pavyzdžiui, galimybę remti įsigyjant instrumentus ir sceninius rūbus.
      Rajono meras V. Gailius skatino aktyviau dalyvauti projektinėje veikloje, ieškant papildomų lėšų ne tik Kultūros ministerijos fonduose, bet ir iš kitų šaltinių, ypač ES fondų, skirti daugiau dėmesio kultūros centro darbuotojų motyvavimui ir tobulėjimo galimybėms, palaikyti ir skatinti bendruomenių iniciatyvas.
      Meras  atkreipė dėmesį, kad svarbiausias prioritetas – kultūros centro koncertų salės rekonstrukcija, kuri pagal protokolinį susitarimą su rangovais turi būti baigta iki birželio 1 d., tačiau labai abejojama ar tai įvyks. Siekiant Kultūros centro salės rekonstrukcijos kokybės, svarstoma galimybė imtis griežtų priemonių – pasirinkti kitą rangovą.
    Meras padėkojo kultūros centro darbuotojams už  kokybiškus renginius ir perdavė nuoširdžius linkėjimus iš kraštiečių kultūros grandų Vaclovo Daunoro ir Algimanto Raudonikio, kuriuos nesenai aplankė. Susitikimo metu sutarta komunikuoti ir  bendradarbiauti kultūros veiklose.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija, Linos Šutkienės nuotrauka