Naujienos

Atgal

Rugsėjis išlydėtas šiltos muzikos vakaru

2020 09 29

Paskutinį rugsėjo penktadienio vakarą prie Joniškio kultūros centro skambėjo dainuojamoji poezija, švelnios dainos apie meilę lietuvių, anglų ir net prancūzų kalbomis. Muzikantai ir atlikėjai miestelėnams dovanojo jaukų vakarą, taip kviesdami visus atsisveikinti su pirmuoju rudens mėnesiu.
Nedidelėje, bet jaukiai ir itin romantiškų šviesų apšviestoje palapinėje-scenoje pasirodė visiems gerai žinomi Joniškio krašto atlikėjai: Joniškio kultūros centro gyvo garso grupės ,,Septem band“ ir roko grupės ,,M.E.S“ vokalistas Gytis Skirmantas, dainavimo studijos ,,ETC“ atlikėjos Gabija Vičaitė, Amilė Apinytė, Rasos Varškytės ir jos dukros Karolinos Ponelytės duetas, Joniškio kultūros centro gyvo garso grupės ,,Septem band“ vokalistės Dovilė Juknienė ir Gerda Gudinaitė. Joniškio kultūros centro direktorė ir minėtos grupės vokalistė G. Gudinaitė į susirinkusius klausytojus meilės tema prabilo prancūziškais dainos žodžiais. Juk  ne veltui yra sakoma, kad prancūzų kalba yra meilės kalba. 
Koncertą vainikavo Joniškio kultūros centro gyvo garso grupė ,,Septem band“ (vadovas Modestas Jukna).
Atlikę paskutinę savo pasirodymo dainą – šviesios atminties maestro Vytauto Kernagio muzikinių kūrinių miksą, grupės ,,Septem band“ nariai buvo priversti likti ant scenos, nes žiūrovų plojimai ir ovacijos neleido pabaigti jaukaus, šilto ir nuoširdaus muzikinio vakaro. Tačiau kas turi pradžią, tas turi ir pabaigą. Tad, rudeniškam vakarui įpusėjus, koncertas baigėsi. ,,Tikimės, kad šiltos muzikos vakaras ,,Vilnonis“, kuris joniškiečius džiugina jau antrus metus iš eilės, taps tradiciniu miesto renginiu“, - sako renginio organizatorė, Joniškio kultūros centro meno vadovė Jurinta Mickaitė.
Be koncerto renginio organizatoriai joniškiečiams suteikė progą savo vakarą sušildyti ne tik švelniais muzikos garsais, bet ir puodeliu karštos arbatos arba kavos, įsigyti saldumynų ar suvenyrų, kuriais prekiavo Joniškio ir Kauno krašto prekybininkai.

Erikos Šivickaitės tekstas