Naujienos

Atgal

Pristatyta E. Godliausko tapybos paroda „Syntaxis“

2019 06 07

      Birželio 6 d. Joniškio kultūros centro II a. salėje pristatyta joniškiečio dailininko, Lietuvos kultūros tarybos bei Joniškio r. savivaldybės stipendininko Egidijaus Godliausko tapybos paroda „Syntaxis“. Tai jau 13-toji dailininko personalinė paroda.
     „Mane domina kaip skirtingo dydžio, turinio ir formos paveikslus paversti vientisu, akiai maloniu vaizdu. Meno sintaksės vienetu tampa paveikslai arba paveikslų junginiai. Tarsi paveikslai taptų žodžiais, kurie parodoje jungiasi į vientisą tekstą su savo atskiromis gyvenimo istorijomis. Paveiksluose vaizduojami  šių dienų aktualijų bei abstrahuotos gamtos motyvai, kuriuose galima įžvelgti ir pajausti kažką savito ir naujo. (...)“, – taip parodos koncepciją apibūdino autorius.
     Dailininkas pasidalino mintimis apie parodos kūrybos procesą,  koncepciją, kūrybinius ateities planus. Joniškio kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Ilona Osipova išsakė savo įžvalgas apie teksto sintaksės ir autoriaus parodos meno sintaksės panašumus, paveikslų spalvas, turinius ir jų tarpusavio dermę. Savo pastebėjimais apie parodą pasidalino ir kraštietis dailininkas Viktoras Žilinskas.
      Parodą Joniškio KC II a. salėje bus galima apžiūrėti  iki liepos 6 d.