Naujienos

Atgal

Pagerbtas respublikinio liaudiškų šokių ansamblių konkurso laimėtojas

2019 05 22

   Gegužės 22 d. Kultūros centre lankėsi Joniškio r. savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir jo pavaduotoja Vaida Aleknavičienė. 
    Rajono vadovai parodė išskirtinį dėmesį mūsų liaudiškų šokių ansambliui „Jievaras“, tapusiam laureatu VI respublikiniame liaudiškų šokių ansamblių konkurse „Kadagys“. 
    Gražiai padėkota visiems jievariečiams, garsinantiems Joniškio kraštą savo pasiekimais, o ansamblio vadovams – Vitoldui Krajinui, Alfredai Gavorkienei ir Editai Rudienei – įteikta gėlių.
     „Jievaras“, vadovaujamas choreografo Vitoldo Krajino, jau antrą kartą iš eilės minėtame konkurse senjorų kategorijoje  tampa nugalėtoju. Jievariečiai konkurse be kitų šokių atliko ir du šokius, sukurtus vadovo – „Šleivinę“ ir „Linksmašokį“. Sušoktas „Dabingas“ kolektyvui atnešė apdovanojimą už originaliausiai atliktą šokį. Su šokėjais pasirodžiusiai vokalinei grupei (vadovė Alfreda Gavorkienė) įteiktas apdovanojimas už išraiškingiausiai sudainuotą dainą „Per girią girelę“. 
       Konkurse geriausios kolektyvo šokėjos apdovanojimas skirtas Reginai Jokubonienei, padėkos raštai – trims vyresniems nei 80 metų šokėjams – Onai Zastarskienei, Sigitui Adomavičiui ir Broniui Zastarskiui.