Naujienos

Atgal

Motinos dienai – renginių puokštė

2023 05 09

Gegužės 5 d. Joniškio kultūros centre surengtas jau tradiciniu tapęs pačių mažiausių, ikimokyklinio amžiaus, atlikėjų teatralizuotas koncertas „Tau, mano Mamyte“, apjungęs Joniškio vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bei Kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Bendraamžiai“ atlikėjų pasirodymus. Žiūrovus sužavėjo gausus ir spalvingas būrys mažųjų dainininkų ir šokėjų, sujaudinusių tik patiems mažiausiems vaikams būdingu natūralumu ir žaisme. Vaikų ir jaunimo teatro „Bendraamžiai“ aktoriai pralinksmino šmaikščiais teatriniais etiudais apie mamų ir vaikų santykius, kuriuos visada harmonizuoja meilė.
Tą pačią dieną Joniškio bendruomenės namuose vyko romantiškos muzikos vakaras „Pakalnutės žiede“, pakvietęs vyresnio amžiaus mamas į jaukų, pavasariu dvelkiantį poezijos ir muzikos atokvėpį. Gausiai susirinkusius joniškiečius maloniai nuteikė pavasario gėlėmis pražydusi scenografija bei atlikėjų meninių tekstų ir muzikos dovanos. Koncertą savo pasirodymais kūrė: Joniškio kultūros centro kolektyvai – Skaistgirio grupė „Akustika“, Rudiškių romansų grupė,  teatras „Žiburys“, pirmąsyk Joniškyje koncertavusi nauja Kultūros centro romantiškos muzikos grupė bei Šiaulių r. savivaldybės kultūros centro Gilaičių filialo Kužių salės duetas. Padėkomis koncerto kūrėjus apdovanojo Kultūros centro direktorė Gerda Gudinaitė.
Gegužės 7 d. Kultūros centro koncertų salėje SMK aukštosios mokyklos studentai, partneriaudami su Joniškio kultūros centru, pakvietė į renginį „Mamos pažadina talentą“, kuriame atlikėjomis tapo ir pačios mamos. Nuotaikingame koncerte dalyvavo joniškiečiams gerai pažįstamos moterys, realizuojančios savo talentus dainuodamos, grodamos, kurdamos lėles, mokydamos šokio bei muzikos atlikimo. Koncerto dalyves mamas pasveikino LR Seimo narys Liudas Jonaitis ir Joniškio r. savivaldybės meras Vitalijus Gailius.

Nuotraukos: Danielius Klyta ir Lina Ripskytė

Motinos dienai – renginių puokštė