Naujienos

Atgal

Lauko kinas Joniškyje!

2020 05 29

Gegužės 29 d. 22 val. „Norfos“ automobilių aikštelėje (Vilniaus g. 47b, Joniškis) bus rodomas filmas „Monstrų atostogos“, žiūrimas tik iš automobilių. Nemokamas seansas.  
Automobilių aikštelėje – 50 vietų. Į aikštelę įleidžiama nuo 21.15 val.

Vietos rezervuotos

Lauko kino organizatoriai: Joniškio r. savivaldybė ir Joniškio kultūros centras.

Renginį remia UAB „Norfos mažmena“.

Filmą rodo: VšĮ „Baltas ekranas“.
Prašome laikytis nustatytų saugumo reikalavimų!

APIE FILMĄ
„Monstrų atostogos“ (animacinis, režisierius Sean Patrick O'Reilly, JAV) – paslaptinga, didinga, pamokanti, kupina nuotykių kelionė į praeities pasaulį.
Helovinas palauks, jis tik rytoj – pasiruošti spėsime, – nutarė trys geriausi draugai Kajus, Leila ir Edis. Būtent šįvakar, leidžiantis saulei, galima pagauti pačią didžiausią bangą! Nieko nelaukę mažieji nuotykių ieškotojai išskuba į žydrąją lagūną. Juk ten, be bangų, dar toji paslaptinga ola po vandeniu, į kurią nusigauti dabar pats metas! Nei vienas iš smalsiųjų bičiulių net pagalvoti negalėjo, kokias paslaptis atskleis kelionė į povandeninę olą! Šimtus, o gal milijonus metų oloje gulėjusios melsvos dėžutės atidaryti nereikėjo. Joje tūnojusi mistinė, medinė lėlė – ėmė ir atgijo. Prisikėlusi ir įgavusi galių mitinė būtybė su ananaso galva – ištrūko į laisvę! Jos ananaso galvoje tik vienas tikslas – sunaikinti visas salas! Taikiuose Havajuose įsivyrauja dar neregėta baimė, o Heloviną švęsti tampa labai pavojinga!
Legenda byloja, kad ši mistinė būtybė – į laisvę ištrūkęs pats didžiausias blogis! Norint ją sustabdyti reikia išminties, susikaupimo ir senųjų dievų pagalbos! Vaikų laukia nelengvas kelias – išsiaiškinti ir suprasti savo kilmę, išgirsti ir įsiklausyti, ką kalba didingieji salų dievai, nes tik pažinęs savo praeitį gali išgelbėti salą. Kajui, Leilai ir Edžiui savo kelyje teks sutikti paslaptinguosius Havajų miškų gyventojus Minehunus, kurie atsakingi už visą salų grožį ir tvarką. Drąsuoliams teks patarimo kreiptis net pas pačią galingiausią ugnies ir vulkano deivę – Pelę, pažadinti kapuose miegančias protėvių dvasias, kad į Havajų salas sugrįžtų gėris ir ramybė.