Naujienos

Atgal

Kino filmas „Pranašystė Lietuvai“

2023 10 30

Laikas: 18 val.
Vieta: koncertų salė
Bilieto kaina: 6,5 Eur
Bilietus įsigyti: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/pranasyste-lietuvai-joniskis-bilietai-20231030 ir Joniškio KC kasoje filmo peržiūros dieną.
Aprašymas: 
Žanras: ptriotinė nuotykių komedija
Trukmė: 145 min.
Amžiaus cenzas:  N-7
Platintojas:  MB „Maobori production“

Smalsus pilietis Žygimantas ekskursijos metu požemiuose užklumpa relikvijų medžiotoją Teisutį, ką tik atkasusį skrynią, kurioje turėtų būti taip seniai jo ieškotas lobis. Skrynioje, pasirodo, jokių turtų nėra, o tik medalionas su keista užuomina. Žygimantas Teisučiui padeda įminti mįslę ir netikėtai iškviečia Barboros Radvilaitės šmėklą. Paaiškėja, kad Barboros atsiradimas gali atvesti juos prie Lietuvos Didžiojo lobių lobio, paslėpto Gedimino kalno požemiuose. Čia prasideda nenuspėjama ir jaudinanti nuotykių bei juoko kupina kelionė, kurioje vienas po kito įsitraukia skirtingi veikėjai, taip pat norėdami surasti paslaptingąjį lobį. Tačiau priartėjus prie tikslo, visi pamato tai, ko niekas negalėjo tikėtis...

Tai iki širdies gelmių patriotinius jausmus keliantis FILMAS KIEKVIENAM LIETUVIUI!

Režisierius: Ruslanas Abdulajevas, scenarijus: Ruslanas Abdulajevas.

Aktoriai: Julius Žalakevičius, Karina Stungytė, Naglis Bierancas, Ramūnas Rudokas, Marius Repšys, Sergej Severjanov, Sonata Visockaitė, Neringa Varnelytė, Sandra Daukšaitė, Vilija Mockevičiūtė.

Nuoroda į treilerį: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=9JgOO3dcLQo&t=7s&ab_channel=MaoboriProduction

Kino filmas „Pranašystė Lietuvai“