Naujienos

Atgal

Joniškiečių piknikas-diskusija Vilniuje

2019 08 16

   Rugpjūčio 15 dieną Vilniuje, Bernardinų sode surengtas Joniškiečių piknikas-diskusija. Idėją renginiui pasiūlė rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius. Šios iniciatyvos tikslas – sutvirtinti ryšius su sostinėje gyvenančiais kraštiečiais ir jų šeimomis, išgirsti jų lūkesčius, idėjas, kurios galėtų būti įgyvendinamos Joniškyje.
    Jaukioje Bernardinų sodo pievelėje susibūrę  iš Joniškio atvykę joniškiečiai ir Vilniuje gyvenantys kraštiečiai maloniai leido laiką diskutuodami bei klausydamiesi joniškiečių atvežto koncerto. Puikią muzikinę pramogą  dovanojo Joniškio kultūros centro gyvo garso grupė „Septem band“ ir dainavimo studijos „ETC“ merginų tercetas. Renginio dalyviai nebuvo pasyvūs – aidint muzikai smagiai šoko, linksmai suko ratelius. Prie pastatytos fotosienelės rikiavosi būrys kraštiečių ir jų šeimos narių, norinčių įsiamžinti prie užrašo „Mes mylim Joniškį“. Piknike diskutuota apie joniškiečių grįžimo galimybes į gimtąjį kraštą, tikslą didžiuosiuose miestuose turėti iš Joniškio rajono kilusių ambasadorių, kurie telktų ir vienytų ten gyvenančius kraštiečius prisidėti idėjomis ir darbais prie gimtinės gerovės.  
    Joniškio r. savivaldybės meras V. Gailius ir jo pavaduotoja Vaida Aleknavičienė padėkojo Joniškio garbės pilietei, joniškiečių draugijos „Sidabra“ pirmininkei  Giedrei Lastauskienei už aktyvų ir ilgametį Vilniaus kraštiečių telkimą nepamiršti tėviškės. Renginys pavyko ir tikėtina taps kasmetine bendrystės su Joniškio išeiviais švente.
Nuotraukos Linos Šutkienės