Naujienos

Atgal

Įgyvendinama dar viena Joniškio kultūros centro iniciatyva

2021 06 27

Joniškio miesto dienos šventės „(At)mintis mus įkvepia“ proga įgyvendinamas mūsų kultūros centro tris metus brandintas sumanymas ant Joniškio turizmo ir verslo informacijos centrą ir kavinę „Dvaro svetainė“ jungiančios sienos nutapyti freską – foto sieną „Sparnai“. Sparnų simbolis pasirinktas kaip užuomina į Joniškio herbe esantį Mykolą Arkangelą.
Idėją įgyvendina Algimanto Raudonikio meno mokyklos dailės mokytoja Loreta Angilovienė, sutelkusi meno mokyklos absolvenčių komandą. Šiuo metu freską tapo Kamilė Andrašiūnaitė, Ugnė Bungaitė, Fausta Dambrauskaitė, Justė Lapinskaitė ir Austėja Martinaitytė. Džiugu, kad pasitelkę bendraminčius partnerius, o ypač jaunas menininkes, įkultūriname, įdvasiname mūsų miesto erdves, siedami kūrybines iniciatyvas su Miesto istorija.
Kviečiame miesto šventės metu (liepos 1–4 d.) fotografuotis prie šios „sparnuotos“ foto sienos ir siųsti mums savo nuotraukas (į mūsų „Facebook“ paskyros žinutes). 
Prie šios foto sienos kiekvienas joniškietis ar miesto svečias galės tapti simboliniu miesto globėju! Išreikškime meilę gimtinei ir sukurkime Miesto gimtadienyje susibūrusių Joniškio angelų galeriją! Pasimatuok Mykolo Arkangelo sparnus, įsiamžink!