Naujienos

Atgal

Filmas „ReEmigrantai“

2023 01 09

Laikas: 18 val.
Vieta: koncertų salė
Bilieto kaina: 6.5 Eur
Bilietais prekiaujama:  https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/reemigrantai-joniskio-kulturos-centras-bilietai-20230109  ir Joniškio kultūros centro kasoje (peržiūros dieną). 
Aprašymas: 

ReEmigrantai (2022)

Žanras: Komedija

Sukurta: Lietuva

Režisierius: Kęstutis Gudavičius

Vaidina: Audrius BružasKirilas GlušajevasVaidas BaumilaGelminė GlemžaitėArvydas DapšysAndrius Žiurauskas

Trukmė: 1h 40 min

Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda.

Kai šalyje įsisiautėjus „Brexitui“ tris draugus – Arminą, Karosą ir Dariušą – išmeta iš vištų fabriko Anglijoje, jaunuoliai nusprendžia grįžti trumpų atostogų į gimtąją Lietuvą. Gerai pasilinksminę ir išsinuomavę „Teslą“, jie išvažiuoja aplankyti Dariušo mamos. Tačiau išsikrovus automobiliui ir draugams užstrigus mažo miestelio rajono laukuose vietiniai valdininkai juos sumaišo su „Tesla“ investuotojais. Pasklidus gandams, kad į Lietuvą atvyko trys investuotojai iš „Tesla“ kompanijos, ieškantys vietos gigafabrikui, valdininkai stengiasi jiems įsiteikti pagal visas politines „tradicijas“. Nuo čia ir prasideda nuotykiai! Iš pradžių nesusigaudę kas vyksta, herojai greitai įsijaučia į vaidmenį ir pradeda mėgautis visais susiklosčiusios situacijos privalumais. Kol viskas nepasisuka kita linkme... 
„ReEmigrantai“ – naujame kultinių komedijų „Tarp mūsų, berniukų…“ ir „Klasės susitikimas: berniukai sugrįžta“ režisieriaus Kęstučio Gudavičiaus darbe netrūks nei tikros vyriškos draugystės, nei romantikos, o viską vainikuos, atrodytų, nesibaigiančios absurdiškos situacijos.