Naujienos

Atgal

Filmas „PŪKUOTA ŠNIPĖ“

2019 11 11

Laikas: 18 val.
Vieta: Joniškio KC koncertų salė

Informacija:
Filmas „Pūkuota šnipė“ (dubliuotas)
Žanras: animacija, nuotykių, šeimos
Sukurta: Vokietija, Belgija
Cenzas: įvairaus amžiaus žiūrovams

Marnė – išlepusi, ugninės spalvos kailiuko katytė. Jos gyvenimas katiniškai tingus, patogus, iš visų pusių apsuptas šeimininkės Rozalindos dėmesio ir šiek tiek nuobodokas. Namuose viskas šimtą kartų iššniukštinėta, apžiūrėta ir išuostyta, o jos dienoraštyje įrašyti tik trys pagrindiniai darbai: valgyti, miegoti bei ...žiūrėti televizorių... ir taip kasdien nuo pirmadienio iki sekmadienio be laisvadienių.
Marnė, daugybę valandų žiūrėdama savo mėgiamiausias detektyvines istorijas, suprato, kad pasaulis už namų durų pilnas įdomybių, kurias būtinai reikia pamatyti. Tai šansas!, - pamanė ji, kai suktasis Rozalindos brolis, apgaule įviliojo ugniakailę į dėžę, pažadėdamas išsiųsti ją „vykdyti labai slaptos misijos“. Bet atsitik tu man taip – siuntinys su „slapta agente Marne“ iškrenta iš pašto mašinos tiesiai ant kaimo vieškelio. Ir štai tada gyvenimas apsiverčia aukštyn letenom. Pasirodo, gyvenimas lauke visai kitoks nei per televizorių! Netikėtai sutikti kieti kaimo vaikiai: brutualus kiemsargis Elvis, streso negalintis pakęsti gaidys Albertas ir visą gyvenimą svajojantis apie aktoriaus karjerą asilas Antonas padeda išlepusiai Marnei pažinti tikrąjį gyvenimą.
Bičiulių kelyje pasitaikys daugybė nuotykių, tarp kurių ir patys tikriausi nusikaltėliai, ketinantys pavogti paveikslus.
Ši filmo versija bus rodoma 2D formatu, dubliuota lietuviškai ir be subtitrų.

Režisierius: Kristofas Lauensteinas, Wolfgangas Lauensteinas

Įgarsino: Cipijauskas Ignas (Klausas), Dainavičius Algirdas (asilas Antonas), Damaševičius Jurgis (Polas), Ivanovas Sergėjus (gaidys Albertas), Gaižauskas Juozas (šuo Elvis), Rudzienė Gabrielė (Matilda), Urnikytė Judita (Marnė), Varnelytė Neringa (Rosalinda).

Bilietų kaina 4 Eur