Naujienos

Atgal

Eugenijaus Chrebtovo koncertas „Sielą virpinančios dainos“

2023 11 25

Laikas: 18 val.
Vieta: koncertų salė
Bilietų kaina: 16 Eur, senjorams – 14 Eur
Bilietus platins: https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/eugenijus-chrebtovas-joniskio-kulturos-centras-bilietai-1125 ir Kultūros centro kasa lapkričio 13-15, 25 d. 16.00–18.00 val.
Aprašymas: 
Ilgametę sceninę patirtį turintis dainininkas Eugenijus Chrebtovas koncertinėse programose sukaupė įspūdingą kūrinių bagažą. Gausybė vaidmenų operos scenoje, dalyvavimas įvairiuose projektuose, respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose bei koncertai su ryškiausiais šalies kolektyvais atlikėjui leido išmėginti save daugelyje muzikos stilių, tad greta klasikinių kūrinių galima išgirsti svingo, lengvo roko, populiariosios muzikos. Taip pat labai svarbią vietą atlikėjo koncertinėje veikloje užima lietuviška muzika, kurią visai neseniai jis pristatė Lietuvos dvaruose, sulaukdamas išties didelio pasisekimo bei teigiamų įvertinimų.
„Sielą virpinančios dainos“ – taip dainininkas pavadino savo koncertinio turo po Lietuvą programą, kurioje klausytojai atras ne tik puikiai žinomus, sau mielus kūrinius, bet išgirs dar niekuomet negirdėtų kompozicijų bei autorinių kūrinių, kurie neabejotinai sušildys širdis ir sielas.
Daugybės klausytojų simpatijų sulaukiantis atlikėjas kaskart žavi charizma ir atsidavimu žiūrovams. Kiekvienas koncertas jam – ypatingas įvykis, kuriam ruošiasi nuoširdžiai, netausodamas savęs tam, kad džiugintų savo ištikimiausius gerbėjus. Tad ir šį kartą E. Chrebtovas nustebins klausytojus programa, kurioje skambės kūriniai, tapsiantys tikru iššūkiu jam, bet dovanosiantys neišdildomų emocijų visiems susirinkusiems.
 Eugenijaus Chrebtovo koncertas „Sielą virpinančios dainos“