Naujienos

Atgal

Įžiebta joniškiečių sukurtais žaisliukais išpuošta Kalėdų eglutė

2022 12 05

Gruodžio 2-osios vakarą Joniškyje sužibo gyva, prie Joniškio kultūros centro daugelį metų auganti, Kalėdų eglutė. Šiais metais ji ypatinga ir tuo, kad jai puošmenas-žaisliukus sukūrė patys Joniškio žmonės.
Kalėdų eglutės įžiebimo šventę smagiu sniego senių šokiu pradėjo Kultūros centro šokių studijos „Stichija“ šokėjai bei vaikų ir jaunimo teatro „Bendraamžiai“ jaunieji aktoriai. Kartu su sniego seniais į šventę atkeliavo ir Baltasis zuikis bei Juodasis triušis, ateinančių, 2023-ųjų, metų simbolis. Ilgaausiai sukvietė būrį pačių mažiausių joniškiečių – lopšelio-darželio „Saulutė“ ir darželio „Vyturėlis“ šokėjų.  Vaikų vaizduotė kuria stebuklus, tad būtent vaikai ir paskatino visus susirinkusius įsivaizduoti, kokia bus šių metų Miesto žaliaskarė ir šokant kartu paleisti savo svajones ir norus į dangų. Sušildyta pačių gražiausių emocijų, Miesto eglutė sužibo įvairiausiomis spalvomis. Kiekviename žiburėlyje suspindo joniškiečių norai, kurie  Kalėdų rytą būtinai išsipildys.
Susirinkusius miestelėnus pasveikino Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, linksmintis kvietė grupė „Kitava“.
Jurintos Mickaitės nuotraukos