Naujienos

Atgal

„Bendraamžių“ spektaklio „Mikė Pūkuotukas ir jo draugai“ premjera sulaukė ovacijų

2023 05 21

Gegužės 19 d. Kultūros centro mažuosius žiūrovus ir jų tėvelius pradžiugino vaikų ir jaunimo teatro „Bendraamžiai“ spektaklio premjera „Mikė Pūkuotukas ir jo draugai“ (režisierė Rasa Ripskienė, scenografijos ir kostiumų dailininkė Lina Ripskytė, pagal Aleno Aleksanderio Milno kūrybą).
Kas nežino garsiausio pasaulyje meškiuko Mikės Pūkuotuko ir jo draugų – Paršelio, Triušio, Pelėdos, Asilo Nulėpausio? Ir vis tik kiekvienas susitikimas su šiais personažais vaikams, o ir suaugusiams, tampa džiugiu įvykiu. 
Spektaklis, traukiantis originalia, spalvinga scenografija ir personažų kostiumais, linksmai pasakojo Mikės Pūkuotuko ir jo draugų nuotykius – medaus smaližiaus Mikės gudravimą su balionėliu bei pamokantį susitikimą su bitėmis, Asilo Nulėpausio gimtadienio „uodegingas“ staigmenas ir kitus Šimtamylės Girios nutikimus. Premjera palydėta mažųjų žiūrovų ir jų tėvelių ovacijomis. 
Spektaklio režisierę R. Ripskienę ir „Bendraamžių“ jaunuosius aktorius su premjeros sėkme pasveikino Kultūros centro direktorė Gerda Gudinaitė, kolegos, teatro gerbėjai.
„Bendraamžių“ teatras „Mikę Pūkuotuką ir jo draugus“ (dar iki premjeros Joniškyje) vaidino kovo 31 d. Plungėje vykusiame vaikų edukacinio teatro festivalyje „Vaikiško teatro pavasaris“. Spektaklis dar nesyk džiugins mažuosius žiūrovus Joniškio kultūros centro bei kitose scenose.

Nuotraukos Linos Ripskytės

„Bendraamžių“ spektaklio „Mikė Pūkuotukas ir jo draugai“ premjera sulaukė ovacijų