Naujienos

Atgal

Akcijoje „Ačiū, Lietuva!“ dalyvavo penki mūsų mėgėjų meno kolektyvai

2020 06 03

Birželio 1 d. 17 val. šalyje vyko LR Vyriausybės kanceliarijos inicijuota visuotinė padėkos akcija „Ačiū, Lietuva!“, kuria trumpais koncertiniais pasirodymais dėkota žmonėms už sėkmingai nugalėtą pirmąją COVID-19 bangą. 
Joniškio KC aptarnaujamoje teritorijoje į akciją įsijungė meno kolektyvai: „Jievarėlė“, „Ašalia“ (Joniškio m.), „Rudbala“ (Rudiškiai), „Klėčia“ (Kirnaičiai), Skaistgirio  atlikėjai (Skaistgirys). Akciją Joniškyje savo kalba pradėjo Joniškio r. savivaldybės meras Vitalijus Gailius. 
Smagu buvo pajusti, kad mūsų krašto žmonės pasiilgę dainų, gyvo ryšio bei, nepaisant negandų, kupini vasariško gyvenimo džiaugsmo! 
Joniškio kultūros centras gavo LR Vyriausybės kanceliarijos COVID-19 komunikacijos grupės vadovo Giedriaus Surplio padėką:
„Tik Lietuvoje gali tikėtis vienu metu suburti keliasdešimt kolektyvų, bet tada sulaukti net 400 pasirodymų 56 savivaldybėse.
Būtent todėl AČIŪ yra pats gražiausias padėkos žodis pasaulyje. Nes mes į jį įpiname viską, ką geriausio galime ištraukti iš širdies.
Nuoširdžiai dėkoju, kad taip geranoriškai ir žmogiškai prisijungėte prie akcijos AČIŪ, LIETUVA. Dėkoju už geros nuotaikos dozę. Už tai, kad Jūsų dėka, kažkas pasijuto įvertintas. Dėkoju už vienybės jausmą, kuris padės mums ištverti viską, ką COVID-19 dar atneš į šią žemę. Už tai, kad dėl Jūsų pasirodymo kažkuris vaikas visam gyvenimui įsirašė į pasąmonę: Lietuva Didinga“. 
Nuotraukos Kristinos Kryžienės