GYVO GARSO GRUPĖ „SEPTEM BAND“
Vadovas Modestas Jukna
1960 m.  Joniškio kultūros centre (tuomet – Joniškio rajono kultūros namuose) suburta estradinės muzikos grupė ilgą laiką buvo labai gerai žinoma ne tik aplinkiniuose rajonuose, bet ir visoje Lietuvoje. Tęsdama gyvo grojimo tradiciją, 2013 metais ši grupė atgimė nauju pavadinimu „Septem band“.
Grupėje groja profesionalūs muzikantai: būgnai – Virginijus Vaičiūnas, elektrinė gitara – Marius Vitkauskas, klavišiniai  – Modestas Jukna, Lietuvoje jau žinomas ir kaip muzikos kūrėjas, kompozitorius. Akustine gitara groja ir dainuoja Gytis Skirmantas. Bosine gitara groja Jurinta Mickaitė. Grupės solistės: Dovilė Juknienė, Gerda Gudinaitė ir Miglė Pašakinskaitė. Grupės garso operatorius Valentas Drazdauskas.
Grupė „Septem band“ intensyviai koncertuoja ir svarbiausiuose Joniškio rajono renginiuose, ir visoje Lietuvoje. Grupės repertuaras labai įvairus – nuo Luiso Armstrongo laikų iki šiuolaikinės muzikos. Grupė atlieka lietuvišką, anglišką, prancūzišką bei itališką estradinę muziką. Šiuo metu grupė koncertuoja su „Gražiausios maestro Vytauto Kernagio dainos“ bei „Elvio Preslio dainų pynė“ programomis.

Galerija