kolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvai
Žemaičių g. 14,  LT- 84143 Joniškis,
Tel. (8 426) 53475, faks. (8 426) 53475,
El. paštas:  jkckultura@gmail.com
Direktorė: Gerda Norušaitienė
bendraamziai     ziburys

Tegyvuoja mielaširdingieji:  akcija „Numegzk Kalėdų šilumą“


2016, gruodžio 23

  
  Nuo lapkričio mėnesio iki gruodžio 23 d. Joniškio kultūros centras pakvietė Joniškio r. bendruomenę įsijungti į socialinę akciją „Numegzk Kalėdų šilumą“ (tokia pati akcija jau buvo vykdyta 2013 m.). Šios akcijos esmė – dalintis savo numegztais šiltais mezginiais su seneliais, kūdikiais ir vaikais, kuriems rodomo rūpesčio ir globos niekada nebus perdaug. Tuo pačiu metu kūrybingi miestelėnai, įstaigos ir organizacijos pakviestos įsijungti į akciją „Sušildyk kultūros giraitę“ – mezginiais papuošti šalia Kultūros centro augančius medžius ir taip pagyvinti žiemos sezonu niūroką aikštės aplinką.
  Į akciją „Numegzk Kalėdų šilumą“ įsijungė daugiau kaip 50 mezginių pateikėjų, sunešusių akcijos organizatoriams arti 400 įvairiausių mezginių – kojinių, pirštinių, kepuraičių, šalikų, megztinių ir kt.
Jų suneštos dovonos buvo publikuojamos Joniškio kultūros centro socialinio tinklo „Facebook“ profilyje, vėliau iš jų Kultūros centro fojė sukurta Kalėdinės šilumos mezginių instaliacija, fojė puošusi iki pat Trijų karalių.
Gruodžio 22 d. Kultūros centro koncertų salės scenoje abiejų akcijų dalyviams surengtas šiltas padėkos koncertas. Dainomis, poezija dėkota už mielaširdystę, gražų socialinės bendrystės pavyzdį, atjautą stokojantiems.
Sausio 17 d. akcijos rengėjai išsiruošė į atokiai nuo Joniškio įsikūrusius Beržėnų senelių namus. Jiems nuvežė didelę dėžę akcijos "Numegzk Kalėdų šilumą" dalyvių padovanotų mezginių.
  Sausio 24-ąją apsilankyta Žagarės socialinių paslaugų centre Vaikų globos bei Dienos socialinės globos skyriuose. Mezginiai padovanoti vyresniems vaikams. Centro direktorė Raimonda Doviltienė mus patikino, kad vaikams mezginiai bus išdalinti pagal dydį ir norus. Užsukta ir į čia pat esantį Dienos socialinės globos skyrių bei didesnių mezginių padovanota ir jo lankytojams, neįgaliesiems.  Vėliau vykta į Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namus. Čia maloniai sutiko direktorės pavaduotoja ugdymui Vilma Gapšienė bei kitos darbuotojos, daug papasakojo apie čia gyvenančių mažylių kasdienybę, aprodė labai jaukias ir viskuo aprūpintas vaikučių grupes, papasakojo kaip nemažas būrelis jų čia nuo kūdikystės iki šešerių gyvena, kaip yra ugdomi, žaidžia, muzikuoja ir net vaidina. Dabar juose gyvena vaikų ir iš Joniškio r. Atidavus kūdikiams ir vaikams iki šešerių tinkančias kojinaites, tapkutes, susipažinta ir su mažyle Marija, kuri pirmoji ir pasimatavo vienas iš akcijos “Numegzk Kalėdų šilumą” dalyvių numegztų kojinyčių.
  Visų aplankytų vietų gyventojų vardu dėkojame akcijos „Numegzk Kalėdų šilumą“dalyviams, be jūsų geros valios šis dalijimosi stebuklas nebūtų įvykęs.

Nuotraukos1   Nuotraukos2   Nuotraukos3   Nuotraukos4   Nuotraukos5


       
       
ARCHYVAS
NUORODOS