kolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvai
Žemaičių g. 14,  LT- 84143 Joniškis,
Tel. (8 426) 53475, faks. (8 426) 53475,
El. paštas:  jkckultura@gmail.com
Direktorė: Gerda Norušaitienė
bendraamziai     ziburys

Festivalyje “Bendraamžių scena 2016” – jaunosios kartos aktualijos


2016, lapkričio 21

  
Lapkričio 18−19 d. Joniškio kultūros centre vyko ilgametės tradicijos respublikinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis „Bendraamžių scena 2016“. Dvi dienas trukusiame festivalyje išvydome  spektaklius, kuriuos vaidino vaikų ir jaunimo teatrų trupės iš Kauno, Šiaulių Ignalinos, Jurbarko, Kretingos ir Joniškio. Turėjome progą pamatyti ir profesionalaus – Klaipėdos jaunimo teatro spektaklį, muzikinę pasaką „Voro vestuvės“ (pagal Justiną Marcinkevičių, režisierius Valentinas Masalskis). Festivalio repertuare būta įvairaus žanro spektaklių – muzikinių pasakų, filosofinių baladžių, komedijų, distopinių dramų ir kt., skirtų vaikams ir jaunimui bei šeimų auditorijai.
Festivalį papuošė renginio šeimininkų – vaikų ir jaunimo teatro „Bendraamžiai“ veiklą atspindinčių fotografijų paroda, eksponuojama fojė „Po palme“. Šis teatrinis kolektyvas festivalyje parodė naujausią savo spektaklį, pasaką „Ežiukas rūke“ (pagal S. Kozlovą, režisierius Arvydas Butkus).
Renginyje vyko ir  teatrinių talentų konkursas, diskusijos, veidapiešis (grimo mokyklėlė), spektaklių improvizacijos – šaržai, edukacija „Teatrinė fotodėžė“, teatrinės mankštos ir kt. Festivalio dalyviams surengtos ekskursijos į Joniškio istorijos ir kultūros muziejų bei į Joniškio krepšinio muziejų.
Renginio uždaryme visoms dalyvavusioms trupėms įteikti reprezentaciniai festivalio suvenyrai. Jais apdovanoti ir geriausi spektaklių aktoriai bei režisieriai. Festivalį iš dalies rėmė Lietuvos kultūros taryba.

Nuotraukos      Video


       
       
ARCHYVAS
NUORODOS