kolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvai
Žemaičių g. 14,  LT- 84143 Joniškis,
Tel. (8 426) 53475, faks. (8 426) 53475,
El. paštas:  jkckultura@gmail.com
Direktorė: Gerda Norušaitienė
bendraamziai     ziburys

Kviečiame prisijungti prie pilietinės akcijos "LAISVĖS SKRYDIS"!


2016, sausio 6

Akcija startavo 2014 m. vasario 16-ąją. Tada Joniškio miestas pirmą kartą pasipuošė tautiškų spalvų paukščiais. Šiais metais norime pakartoti šią iniciatyvą, tad tikimės sulaukti palaikymo. Tikimės, kad ši akcija augs ir taps tradiciniu valstybinių švenčių minėjimo akcentu, įkvėps žmones ir ugdys bendruomeniškumą, meilę savo tautai. Vienas iš akcijos tikslų - garsinti Joniškio vardą Lietuvoje.
Šių metų Vasario 16-ąją Jaunimo kultūros klubas „ETC“ siūlo vykdyti iniciatyvą „Laisvės skrydis“. Raginame viešąsias įstaigas pasipuošti langus ar pastatų fasadus tautiškų spalvų (geltona, žalia, raudona) paukščiais. Šia iniciatyva siekiame paskatinti visuomenę prisiminti Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną ir paminėti ją šiuo simboliu. Planuojama, kad nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios šie paukščiai puoš Joniškio miesto ir jo įstaigų erdves.
Paukščių gamyba - kiekvieno individualus pasirinkimas.
2014 m. paukščius gamino miesto viešosios įstaigos, darželiai, mokyklos. Už 2014 m. „Laisvės skrydžio“ akcijos palaikymą dar kartą dėkojame: vaikų darželiams „Vyturėlis“, „Ąžuoliukas“, „Saulutė“, Joniškio „Aušros“ gimnazijai, Mato Slančiausko progimnazijai, Joniškio jaunimo ir suaugusiųjų mokyklai, Joniškio kultūros centrui.
Kviečiame visus nelikti abejingais ir prisidėti prie šios iniciatyvos. Jei planuojate puošti savo mokyklos, vaikų darželio ar įstaigos erdves suderinimo nereikia, jei norėtumėte papuošti kurią nors iš miesto erdvių (miesto aikštė, skveras prie JKC, Vilniaus gatvės metalo medžiai-skulptūros ar kt.) informuokite mus +370 627 83708 arba etcklubas@gmail.com
Prisidėję prie akcijos bus pagerbti ir apdovanoti kovo 11 d. Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos renginio metu Joniškio kultūros centre.
Akcijos sumanytojas ir organizatorius - jaunimo kultūros klubas „ETC“. Partneriai - Joniškio kultūros centras ir Joniškio rajono savivaldybė.

JKC jaunimo kultūros klubo "ETC" informacija

Nuotraukų autorystė priklauso internetiniam puslapiui „Septyni virtieniai“

ARCHYVAS
NUORODOS