kolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvai
Žemaičių g. 14,  LT- 84143 Joniškis,
Tel. (8 426) 53475, faks. (8 426) 53475,
El. paštas:  jkultura@kmd.lt
Direktorė: Gerda Norušaitienė
bendraamziai     ziburys

Atvelykio šventėje netrūko pramogų ir siurprizų

2015, balandžio 14

Balandžio 12 d. Joniškio kultūros centro fojė „Po palme“ vykusioje Atvelykio šventėje buvo išties linksma. Į salę atvežtas simbolinis Didysis Atvelykio margutis, kuriame slypėjo gausybė Velykų bobutės dovanėlių. Mažieji šventės dalyviai kviesti pademonstruoti kūrybiškumą ir išmonę marginant ant specialių stovų iškabintus popierinius kiaušinius, kartu su tėveliais šokti, dainuoti ir žaisti, pasivaržyti ridenant margučius, pašėlti ant sūpuoklių.
         Atvelykiautojams koncertavo ir lietuvių liaudies žaidimų bei ratelių mokė Joniškio KC folkloro kolektyvas „Kupars“, jaunimo kultūros klubo „ETC“ atlikėjos, vaikų darželio „Saulutė“ mažieji dainininkai ir pasakininkai, Žagarės socialinių paslaugų centro atstovai. Kokių tik Atvelykio pramogų neišbandyta! Varžytasi nešant margučius-milžinus, natūralius margučius mediniuose šaukštuose, ridenant juos nuo lovelių, linksmintasi pinant virvių „kasas“... Šventėje buvo aktyvūs ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai, o tai neliko nepastebėta svarbiausios Atvelykio šventės viešnios – Velykų bobutės (Ona Katiliavienė), kuri dosniai visus apdalijo savo pačios rankomis sukurtomis velykinėmis dovanėlėmis.
         Šventėje saldžiais prizais bei kompaktinėmis plokštelėmis „Bardų dainos vaikams“ apdovanoti ir konkurso „Piešiu velykinį atviruką“ dalyviai. Konkursui pateikti 69 mokyklinio amžiaus vaikų darbeliai tądien taip pat tapo šventės puošmena. Konkurso vertinimo komisija atrinko 21 piešinį, kuriuos piešė M. Slančiausko progimnazijos 1 a ir 2 b klasių, „Saulės“ pagrindinės mokyklos 2 a ir 4 b klasių, Žagarės socialinių paslaugų centro jaunieji dailininkai. Konkurso piešiniai kurį laiką buvo eksponuojami ir Joniškio istorijos ir kultūros muziejuje. ARCHYVAS
NUORODOS