kolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvai
Žemaičių g. 14,  LT- 84143 Joniškis,
Tel. (8 426) 53475, faks. (8 426) 53475,
El. paštas:  jkultura@kmd.lt
Direktorė: Gerda Norušaitienė
bendraamziai     ziburys

Vaikų Velykėlės – linksmos atrakcijos mažiesiems

2014, balandžio 29
 
Atvelykį, Vaikų Velykėles, Joniškio kultūros centras sutiko neįprastai. Į aikštę prie lauko estrados iškilmingai atvežtas ratuotas Didysis margutis, lydimas folkloro kolektyvo „Kupars“ narių bei teatro „Bendraamžiai“ zuikių ir, žinoma, Velykų bobutės – Onos Katiliavienės, prigaminusios šiai šventei begalę megztų dovanėlių, kuriomis džiaugėsi daugelis šventės dalyvių.
Vaikų Velykėlės buvo išties linksmos ir turiningos – mažyliai margino popierinius kiaušinius ant specialių stendų, rideno savo atsineštus Atvelykio margučius, o svarbiausia – įsijungė į Didžiojo margučio gražinimą. Nemažą būrį vaikų ir jų tėvelių linksmino kupariečiai, lalavę velykines dainas bei supažindinę su Atvelykio tradicijomis, dainelėmis ir šokiais džiugino vaikų lopšelių-darželių „Ąžuoliukas“ ir „Vyturėlis“ vaikučiai, „Saulės“ pagrindinės mokyklos ir Mato Slančiausko progimnazijos atlikėjai. Renginio sceną papuošė Jaunimo mokyklos mokinių didžiulis popierinis margutis. Žaidimais, šokiais, mįslių minimu  ir kitu betarpišku bendravimu mažieji joniškiečiai susipažino su Atvelykio tradicijos dvasia. Labiausiai vaikams įsiminė dosnioji Velykų bobutė, savo darbštumu, kūrybingumu ir noru visus apdovanoti šilta savo rankomis sušildyta dovanėle.
Renginys dalyvavo net dviejuose konkursuose – įsijungė į teatro „Naisių vasara“ skelbtą regiono Didžiojo margučio puošimo akciją ir į Geriausio metų renginio organizatoriaus konkursą, kurio rezultatai paaiškės metų pabaigoje.
Renginys vaikams ir jų tėveliams labai patiko, tad kitais metais ketinama tradiciją tęsti ir galbūt sukurti visą Didžiųjų margučių alėją...


 


  
      Nuotraukos 
     ARCHYVAS
NUORODOS