kolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvai
Žemaičių g. 14,  LT- 84143 Joniškis,
Tel. (8 426) 53475, faks. (8 426) 53475,
El. paštas:  jkultura@kmd.lt
Direktorė: Gerda Norušaitienė
bendraamziai     ziburys

Socialinė akcija „Numegzk Kalėdų šilumą“ sušildė visus

2013, gruodžio 31
 
     Nuo lapkričio 4 d. iki gruodžio 23 d. Joniškio kultūros centras kvietė joniškiečius įsijungti į socialinę akciją „Numegzk Kalėdų šilumą“. Jos metu joniškiečiams pasiūlyta susivienyti kuriant bendrą gerumą, skirtą vargstantiems ar likimo nuskriaustiesiems − namie numegzti bent vieną kojinių porą, prie jos prisegti savo pavardę, taip pat kortelę, laiškutį ar savo pieštą atviruką su gražiu mielu palinkėjimu  – ir savo darbelį atnešti į Kultūros centrą. Visą akcijos laikotarpį, kiekvieną antradienį Joniškio kultūros centre norinčius išmokti kojinių mezgimo subtilybių šito mokė tautodailininkės Felicija Bogvilienė ir Genovaitė Tarasauskienė.
     Iki pat Kūčių į Joniškio kultūros centrą plaukė joniškiečių megztos dovanos – ne tik kojinės, bet ir pirštinės, kepuraitės, šalikai, tapkutės... Iš surinktų mezginių sukurtas kalėdinis Gerumo medis, papuoštas megztais linksmaisiais besmegeniais, kvapniais meduoliais, kitomis puošmenomis, džiuginęs Kultūros centro lankytojus iki pačių Trijų Karalių.
Gruodžio 19 d. visiems, įsijungusiems į socialinę akciją ar jai prijaučiantiems, surengtas teatralizuotas koncertas.
     Džiugu, kad socialinei akcijai „Numegzk Kalėdų šilumą“ net 232 mezginius padovanojo net 88 pateikėjai. Tarp jų yra ir mokytojų, ir bibliotekininkų, kultūros darbuotojų, moksleivių, valstybės tarnautojų, savivaldybės Tarybos narių, pensininkų... Mezginių sulaukėme ne tik iš viso rajono kampelių – Joniškio, Rudiškių, Žagarės, Ziniūnų, Kalnelio, Jurdaičių, Maldenių, Jakiškių, Juodžių, Skaistgirio, Kriukų, Mindaugių, Plikiškių, Gaižaičių, bet net ir iš Šiaulių bei Pakruojo.
     Labai ačiū visiems, kurie kartu mezgė Kalėdų stebuklą!
Po Trijų Karalių, sausio 9-10 dienomis, joniškiečių gerumo dovanos pasiekė labiausiai jų stokojančius − Joniškio Švč. Mergelės Marijos parapijos senelių globos namų "Santara", Žagarės socialinių paslaugų centro Vaikų globos skyriaus globotinius ir Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namų mažylius. Tad jūsų numegzta šiluma pasklido ir sušildė...

 
  
      Nuotraukos 1
      Nuotraukos 2
DalytisARCHYVAS
NUORODOS