kolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvai
Žemaičių g. 14,  LT- 84143 Joniškis,
Tel. (8 426) 53475, faks. (8 426) 53475,
El. paštas:  jkultura@kmd.lt
Direktorė: Gerda Norušaitienė
bendraamziai     ziburys

Joniškio kalėdinė eglutė įžiebta ypač įspūdingai

2013, gruodžio 4
 
   2013-ųjų gruodžio 2-ąją joniškiečiai įsimins kaip istorinę vien dėl to, kad nuo šiol Joniškyje kalėdiniam laikotarpiui švęsti nebebus kertamos eglės, o bus puošiama aikštėje prie Joniškio kultūros centro daug metų auganti gražuolė žaliaskarė. Antra – čia pat lauko estradoje buvo surengtas įspūdingas gyvos eglės įšventinimo į Kalėdines eglutes ir jos įžiebimo šou.
    Aikštėje miestelėnai turėjo progą įsigyti minkštų žaislų ar naujametinio laikotarpio šviečiančių atributų, saldainių. Nuo miesto centro atžygiavo Joniškio mokyklų šventinė, žvėrelių, klounų ir kitų personažų kaukėmis pasipuošusių jaunuolių eisena, vedama eisenos vedlių – praeinančių ir ateinančių metų svarbiausių „žvaigždžių“ − Gyvatės ir Arklio.  Šie personažai ir tapo šou vedėjais, pateikusiais miestelėnams šmaikščią praėjusių metų „gyvatišką“ ataskaitą bei ateinančių metų „arklišką“ perspektyvinį planą.
    Žaismingai į sceną pakviestas Joniškio rajono meras Gediminas Čepulis, linkėdamas joniškiečiams gerų ateinančių švenčių, kartu su didele minia miestelėnų įžiebė Kalėdinę eglę. Po Kalėdinės eglutės įžiebimo ceremonijos joniškiečiams puikią žinomiausių kalėdinių bei naujametinių dainų programą surengė Joniškio kultūros centro gyvo garso grupė „Septem band“ bei šiuolaikinių šokių studijos „Stichija“ šokėjos. Kalėdinės eglutės papėdėje linksminosi kas gali. Šventę papuošė „šaltųjų ugnelių“ gijos ir fejerverkų puokštės.

 
  
      Daugiau  nuotraukų
DalytisARCHYVAS
NUORODOS