kolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvai
Žemaičių g. 14,  LT- 84143 Joniškis,
Tel. (8 426) 53475, faks. (8 426) 53475,
El. paštas:  jkultura@kmd.lt
Direktorė: Gerda Norušaitienė
bendraamziai     ziburys

Kartu su partneriais surengė gerų santykių šventę

2013, gegužės 6
 
   Gegužės 3 dienos popietę Joniškio kultūros centras kartu su Šiaulių universiteto Humanitarinio fakulteto filologais pirmą kartą Šiauliuose – Saulės mieste – paminėjo Saulės dieną.
     Skverelyje prie Šiaulių miesto savivaldybės surengta akcija „Saulės diena Saulės mieste su saulėtais žmonėmis“.
     Spalvoti, džiaugsmingi ir besišypsantys jaunuoliai, persirengę klounais, kvietė sustoti,
nusišypsoti ir pasiklausyti dainų. Praeivius linksmino Joniškio kultūros centro jaunimo kultūros klubo „ETC“ artistai. Tuo tarpu praeiviams  ̶  pagyvenusiems žmonėms, ir jaunoms mamoms su vaikučiais, ir jaunuoliams  ̶̶  dalinti geltoni balionai ir šypsenomis papuošti apelsinai, linkėta visiems geros nuotaikos. Geros nuotaikos išties netrūko...
    Nuo 1994 m. pasaulyje pažymima Saulės diena  ̶  skirta atkreipti dėmesį į natūralias gamtos, saulės energijos išteklių galimybes. Šiaulių universiteto studentės nusprendė šią dieną pažymėti originaliai   ̶  humanitariškai.  Šiuo renginiu teigta, kad Saulės diena gali būti suvokiama ir kaip gerų, šiltų santykių diena. Be šilto, malonaus bendravimo, tvirtų ir nuoširdžių tarpusavio ryšių, pasaulis yra nepilnavertis. Geri santykiai  ̶  šypsenos ir nuoširdus bendravimas  ̶̶  ir yra pati svarbiausia „energetika“  ̶  sėkmės pamatas ir šeimose, ir ugdymo įstaigose, ir darbe, ir Versle.   Visuomenė plačiai diskutuoja apie tolerancijos stoką, augantį savižudybių skaičių, skurdą, socialines problemas, susvetimėjimą, konfliktus, netektis... Viskas išsprendžiama labai parastai: kasdien būk geresnis, atlaidesnis, atviresnis, daugiau ir nuoširdžiau bendrauk. Tada daugelis bėdų taps menkesnės. Žmonių tarpusavio santykių ekologija yra svarbiausia šių dienų problema.   Tokią žinutę skelbė humanitarių surengta akcija.


 
  
      Daugiau  nuotraukų
DalytisARCHYVAS
NUORODOS