kolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvai
Žemaičių g. 14,  LT- 84143 Joniškis,
Tel. (8 426) 53475, faks. (8 426) 53475,
El. paštas:  jkultura@kmd.lt
Direktorė: Gerda Norušaitienė
bendraamziai     ziburys

„Teatraturgyje“ visi virto artistais

2013, kovo 29
 
    Kovo 27-ąją, Tarptautinę teatro dieną, lauko estradoje prie Joniškio kultūros centro linksmai šurmuliavo „Teatraturgis“ – Joniškio teatralų turgus. Čia visi susirinkę, dalyviai, svečiai, žiūrovai, įvardinti kultūros ar gyvenimo artistais... O abejingų šiam teatrališkam „judėjimui“ tikrai neliko, nes į renginį visus kvietė ratuoti ir gerklingi kviesliai.

   Ir ko tik čia nebūta! Čigonai, raganos su žydeliu, peliukai, drakonai, vilkas su piktu kiškiu, kaimiečių trijulė, jaunieji bohemiečiai, viešnios iš tolimos Rusijos ir kiti... Visi turėjo ką parduoti, ką pasakyti ar išdainuoti... Teatrališko siautulio netrūko... Savo šventę kviečiančius kartu švęsti teatralus pasveikino
rajono savivaldybės mero pavaduotojas Gintaras Gadliauskas, padovanojęs didžiulį tortą. Beje, ir be šito netrūko teatraturgyje įvairių skanėstų. „Teatraturgio“ šventę kūrė JKC teatrai „Žiburys“ ir „Bendraamžiai“, jaunimo kultūros klubas ir dainavimo studija „ETC“, JKC Kriukų, Kirnaičių, Rudiškių, Skaistgirio skyrių artistai, Gasčiūnų teatro atstovai bei Joniškio linijinių šokių studija „Čia&Dabar“ šokėjai.

 
 
     
 
Daugiau  nuotraukų
DalytisARCHYVAS
NUORODOS