kolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvai
Žemaičių g. 14,  LT- 84143 Joniškis,
Tel. (8 426) 53475, faks. (8 426) 53475,
El. paštas:  jkultura@kmd.lt
Direktorė: Gerda Norušaitienė
bendraamziai     ziburys

Joniškiečiai tapo festivalio „Rudens mozaika“  metų atradimu


2011, lapkričio 18
 
   Lapkričio 17 d. Joniškio kultūros centro jaunimo romansų grupė – solistė Violeta Lisovaitė, akompaniatoriai Jonas Gricius (fortepijonas) ir Lukas Ošmiega (akordeonas) (vadovė Dovilė Adomaitytė) dalyvavo XI-ajame Šiaulių regiono mėgėjų meno kolektyvų ir atlikėjų festivalio „Rudens mozaika“ dainavimo studijų ir ansamblių vakare-varžytuvėse ir buvo įvertinti ryškiausia „Rudens mozaikos“ spalva – metų atradimo nominacija.
   Šiaulių kultūros centre vykusiose varžytuvėse konkuravo net 25 ansambliai, dainavimo grupės ir solistai, tačiau Joniškio KC jaunimo romansų grupė buvo neprilygstama. Grupės atliktas lietuvių romansas „Kadais palei mėlyną jūrą“ tiesiog prikaustė publikos dėmesį, o temperamentingasis prancūziškas „Padam, padam...“ sukėlė tikrą ovacijų audrą. Tiek charizmatiška scenine išvaizda ir laikysena, tiek atlikimo kokybe JKC jaunimo romansų grupė papirko ir vertintojus, ir žiūrovus.
 JKC jaunimo romansų grupė lapkričio 26 d. su daina „Padam, padam...“ dalyvaus festivalio „Rudens mozaika“ baigiamajame koncerte „Mes šauniausi“ ir bus apdovanoti.
  Šiemet tai jau antras JKC jaunimo romansų grupės laimėjimas. Gegužę grupė respublikiniame konkurse „Dainos sparnais“, skirtame kompozitoriaus A. Raudonikio kūrybai, tapo antros vietos laureatais.


   DalytisARCHYVAS
NUORODOS