kolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvaikolektyvai
Žemaičių g. 14,  LT- 84143 Joniškis,
Tel. (8 426) 53475, faks. (8 426) 53475,
El. paštas:  jkultura@kmd.lt
Direktorė: Gerda Norušaitienė
bendraamziai     ziburys

Joniškio kultūros centro šokių kolektyvas „Ratilis“ - šalyje vienas geriausių 


2010, vasario 1

Sausio 31 d. Marijampolės kultūros centre vykusiame Suaugusiųjų liaudiškų šokių grupių ir ansamblių konkurso „Pora už poros - 2009“ respublikiniame ture Joniškio kultūros centro jaunimo liaudiškų šokių grupės „Ratilis“ (vadovas choreografas Vitoldas Krajinas) įvertintas aukščiausia - pirmąja vieta.

Respublikiniame liaudiškų šokių konkurse, kuriame dalyvavo 12 geriausių šalies kolektyvų, Joniškio kultūros centro jaunimo liaudiškų šokių ansamblio „Ratilis“ moksleiviškoji grupė už šokį „Tu, kiškeli“ apdovanota ir specialiu Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Choreografijos katedros docento Vidmanto Mačiulskio įsteigtu prizu - taure „Už puikią tautinio šokio interpretaciją“. Už nuoširdų darbą ir konkurso tikslo supratimą - šaunų šokėjų parengimą respublikiniam konkurso „Pora už poros - 2009“ turui „Ratilio“ vadovas, choreografas Vitoldas Krajinas pagerbtas Liaudies kultūros centro padėka.

Konkurse dalyvavę liaudiškų šokių kolektyvai privalėjo pateikti du skirtingo charakterio šokius. „Ratilis" be jau minėto „Tu, kiškeli“, šoko ir „Ūsanyką“.

2009-ieji, o ir tik prasidėję 2010-ieji Joniškio kultūros centro jaunimo liaudiškų šokių ansambliui „Ratilis“ ir jo vadovui V. Krajinui - išties sėkmingi. Pernai už indėlį į regiono ir šalies šokio kultūros puoselėjimą, plėtojimą ir perspektyvas V. Krajinas apdovanotas Šiaulių apskrities viršininko Garbės ženklu. Už aukštus „Ratilio" meninius pasiekimus kolektyvui Liaudies kultūros centras suteikė pirmą kvalifikacinę kategoriją bei teisę be atrankinių turų dalyvauti respublikinio konkurso „Pora už poros“ baigiamajame ture. Ir „Ratilis“ lūkesčių nenuvylė!
 


„Ratilis“ 


Apdovanojimai

KALENDORIUS
ARCHYVAS
NUORODOS